Atgriešanās pie automašīnas ieraugot, ka tā ir saskrāpēta vai sabojāta, var būt ļoti nomācoša. Šīs nelielās skrambas var pārāk nekaitēt jūsu automašīnai, bet tās var ”pakratīt” jūsu maku. Bet šis ceļvedis automašīnu skrāpējumu un iespiedumu novēršanai palīdzēs jums novērst skrāpējumus par minimālām izmaksām.

Skrambas pret iespiedumiem

Skrambas ir mazākais no abiem ļaunumiem, neatkarīgi no tā, vai tās ir dziļas vai nelielas. Tās ir arī vieglāk izlabot nekā iespiedumus, kas parasti ir sarežģītāki un var sagādāt galvassāpes. Bet, ja jūs zināt, ko jūs darāt, varat nekavējoties mēģināt uzlabot savu automašīnu pēc iespējas labāk un izvairīties no apdrošināšanas pieprasījuma iesniegšanas.

Kā novērst skrambas

Izmantojot pareizo aprīkojumu un nedaudz pacietības, jūs varat ātri noņemt šo skrāpējumu, izmantojot šo “dari pats” pieeju.

Atrodiet problēmu

Tas, kā skrāpējums izskatās, būs atkarīgs no tā, kā tas notika: bērnu velosipēds, kas braucis garām pārāk tuvu sniegs  jums garu skrāpējumu, bet, cerams, ka tas nenoņems pārāk daudz krāsas. Ja cuar krāsas slānim redzat metālu, remonta darbs prasīs mazliet vairāk darba.

Lai labotu skrāpējumu nepieciešams:

  • labas kvalitātes pulētājs
  • krāsas atjaunotājs
  • mazākā suka vai ota, ko var atrast
  • ļoti smalks smilšpapīrs
  • pareizā krāsas pielīme jūsu automašīnai

Vēl labāk, ja jūs iegādājaties pilnīgu uzlabošanas komplektu no labiem piederumu veikaliem, kuriem ir arī lakas.

Vieglām skrambām

Pārliecinieties, ka laukums ir tīrs un brīvs, īpaši no krāsas pārslām. Nelielu skrāpējumu var izlabot izmantojot krāsas atjaunošanas līdzekli, kas noņem mikroskopisku slāni. Šī ir labākā izvēle, taču pārklājiet skrēpējumu ar to pēc iespējas ātrāk un mazāku laukumu, kā arī pārliecinieties, ka pēc tam to vaskojat, lai aizsargātu krāsu – pretējā gadījumā tā izbalēs!

Lielām skrambām

Tās būs jākrāso, tāpēc izmantojiet savu mazo otu un vēlreiz – esiet pacietīgs. Veidojiet krāsas slāņus, nevis mēģiniet izdarīt visu uzreiz: atcerieties, ka jums ir krāsu atjaunotājs, lai jūs varētu noņemt lieko daudzumu. Kad esat apmierināts ar pildījumu, ļaujiet tam pareizi nožūt, pēc tam atgriezieties atpakaļ un pirms pulēšanas izmantojiet smalkāko smilšpapīru, ko varat atrast. Ir arī vairākas mazāk zināmas skrāpējumu nostiprināšanas metodes, tostarp zobu pastas izmantošana.

Kā izlabot iespiedumus

Lūk, kā jūs rīkoties:

Izmērs

Tas, kā salabotiespiedumu, ir atkarīgs no tā, cik liels tas ir un kur uz automašīnas tas atrodas. Tas var būt lielāks, nekā jūs sākotnēji domājāt, tāpēc uzmanīgi pārbaudiet laukumu.

Viegli sasniedzams

Lai izlabotu jebkura izmēru iespiedumu, mēģiniet nokļūt bojātā paneļa aizmugurē – tad tas ir daudz vienkāršāk. Tad atliek vienkārši piespiest iespiedumu no aizmugures. Izmantojiet piemērota izmēra āmuru, bet pārliecinieties, ka starp āmuru un paneli ievietojat polsterējumu – vislabāk šim noderēs ir mīksta koksne. Šo procedūru veicien lēnām un strādājiet no iespieduma centra.

Grūti sasniedzams

Ja nevarat nokļūt paneļa aizmugurē, jums būs nepieciešams iespiedumu izvilcējs. Ir pieejami dažādi izmēri: iegādājieties piederumu veikalos vai arī lielākus varat izīrēt. Iespiedumu izvilcējam jābūt aptuveni tāda paša izmēra vai lielākam nekā izvelkamais iespiedums, pretējā gadījumā tas nedarbosies. Notīriet bojāto vietu, lai nodrošinātu labu kontaktu ar aparātu, pēc tam piesūcējus piesūcina pie virsbūves. Sāciet vilkt – jūs būsiet pārsteigts, cik liels spēks ir vajadzīgs.

Sazinieties ar speciālistu Lai sasniegtu labus rezultātus, strādājot ar iespiedumu, ir nepieciešams pacietība un rūpība, bet, ja darbs šķiet pārāk grūts, meklējiet padomu pie profesionāļa. Tā jūs varat izvairīties no tā, ka jums jāpieprasa automašīnas apdrošināšana.

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *